Kochamy taniec i dobrą zabawę. Wiemy jak przekazać ludziom radość i pozytywną energię.

 

Dj & Lady Sax –  to idealne połączenie muzyki prezentowanej przez Dj-a z niepowtarzalnym i ujmującym dźwiękiem saksofonu.

Wyróżnia nas fakt, że w skład naszego teamu wchodzą wyłącznie saksofonistki, znane z programów telewizyjnych.   Absolwentki Akademii Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie,  Akademii Muzyki Rozrywkowej i Jazzu w klasie saksofonu i Wydziału Piosenki oraz Podyplomowego Studium Jazzowego w klasie Wokalistyki Jazzowej.  Współpracują z teatrem „Komedia” “ROMA” i  ”BUFFO” w Warszawie.

W repertuarze Dj& Lady Sax  znajdziecie Państwo największe światowe przeboje.

Dj& Lady Sax  obsługuje:

  • Eventy
  • Imprezy firmowe
  • Imprezy okolicznościowe
  • Studniówki
  • Wesela

 

Dj-e z naszej ekipy to prawdziwi fachowcy w swojej branży. Nienaganny wygląd, kultura osobista i energia – to ich domena.  Zagrali niezliczoną ilość imprez klubowych i prywatnych. Rezydenci jednych z najbardziej znanych klubów stolicy. W ich repertuarze znajdziecie nie tylko najnowsze gatunki muzyki, ale również sprawdzone przeboje lat 70′, 80″ i 90″  Są wstanie zapewnić oprawę muzyczną na event, pokaz mody, imprezę firmową i prywatną w tym również na wesele.

 

Prowadzimy imprezy w języku angielskim.

Posiadamy znakomite nagłośnienie i oświetlenie które podkreśla i nadaje każdej naszej imprezie wyjątkowy charakter. Nasi oświetleniowcy wykonają na Państwa życzenie dekoracje światłem, nadając imprezie niepowtarzalny klimat.

Zapraszamy do współpracy!