Zorganizowanie i przygotowanie najważniejszej imprezy Twojego życia wcale nie należy do łatwych zadań. Jeśli spełnisz trzy warunki, organizowane przez Ciebie przyjęcie zyska wyjątkowy status! Angażując dj-a Błażeja spełnisz dwa z nich. Oprawa muzyczna i DEKORACJA ŚWIATŁEM – efektowne show świetlne otworzą przed gośćmi pełną romantycznego nastroju scenerię… Zapamiętają ją na długo wszyscy, którzy uczestniczyć będą w najważniejszym dla Ciebie wydarzeniu.

 

Chcielibyście, żeby Wasza impreza była wyjątkowa, szukacie czegoś nieszablonowego, co sprawi, że zaproszeni goście poczują się wyjątkowo, zaś Wy staniecie się głównymi bohaterami magicznej bajki, pełnej zmysłowych kolorów i efektownych brzmień… Ty ubrana w białą suknię, zaś obok wymarzony dżentelmen wnoszący Cię na niezwykle romantycznie udekorowaną światłem salę… Wzbudzacie podziw wszystkich zaproszonych, którzy wraz z Wami tworzyć będą tę niepowtarzalną, romantyczną nocną imprezę w akompaniamencie na przemian subtelnych i pełnych energii dźwięków… Wasza bajka dopiero się zaczyna.

Dekoracja światłem w trzech krokach

Spełnienie bajkowej wizji zależy od tego, czy odpowiednio poradzisz sobie z trzema zadaniami. Od lat wiadomo, że doskonałą imprezę od zwyczajnej dzielą trzy elementy. To jedzenie, muzyka i odpowiednio dobrana sala bankietowa. Co prawda dj Błażej Biurkowski nie ma wpływu na ten pierwszy, jednak na pozostałe dwa elementy już zdecydowanie tak. Stworzy cudowną dekorację światłem w pełnej palecie barw, która zsynchronizowana z muzyką zamienia każdą salę bankietową w niezwykle zmysłową przestrzeń o wyjątkowym, romantycznym i intymnym charakterze. Jego dwudziestoletnie doświadczenie, charyzma, niezwykłe przywiązanie do detali oraz dbanie o estetykę i elegancję wykonywanej przez siebie pracy pozwoliły mu zyskać status jednego z najwybitniejszych profesjonalistów zajmujących się oprawą muzyczną w kraju. Potrafi doskonale dopasować muzyczne dźwięki do uczestniczących w wydarzeniu gości. Praca jest jego pasją. W niesamowity sposób przekazuje gościom skumulowaną w sobie energię, która momentalnie wprowadza wszystkich w szampański nastrój.

Dekoracje świetlne

Jeśli pragniesz zaskoczyć swoją ukochaną osobę czymś naprawdę niespotykanym, czas pomyśleć o dekoracji świetlnej która będzie spełnieniem waszych marzeń. Oświetlenie, które oferujemy, pozwoli stworzyć oszałamiający efekt. Paleta barw, którą „malujemy”, zamienia zwykłe miejsca w intrygujące wnętrza i klimatyczne przestrzenie, nadając im nowy, nieodkryty wcześniej wymiar. Prócz bajkowych kolorów potrafimy także stworzyć niebanalny napis!

Popisz się wyobraźnią i zaserwuj swoim gościom niesamowite przeżycie, którego nigdy nie zapomną! Galeria dekoracji świetlnych doskonale obrazuje to co możemy Wam zaproponować.

Dekoracja świetlna zintegrowana z muzyką

Połączenie pięknego, bajkowego oświetlenia na wesele z cudownym brzmieniem muzyki tworzy niezwykłą atmosferę, dostarczając Wam, a także gościom, dodatkowych emocji. Urządzenia synchronizujące oświetlenie z muzyką programowane są przed każdą imprezą. Dokładamy wszelkich starań, aby muzyka współgrała ze światłem. Nasi oświetleniowcy przygotują dla Was wyjątkowe show świetlne!

Na specjalne życzenie dokonujemy wizji lokalnej i projektujemy oświetlenie. Wykorzystujemy proste efekty świetlne, jak również te zdecydowanie bardziej zaawansowane technologicznie (ruchome głowy). Nasze oryginalne show może uświetnić także Waszą imprezę! Jesteśmy przekonani, że dekoracja światłem wywoła wśród gości podziw, a zarazem podniesie prestiż Waszej imprezy, zapewniając im i Wam dodatkowe emocje!

Oprawa muzyczna w optymistycznych barwach

Doskonała zabawa nie jest możliwa bez dopasowanej do charakterystyki gości muzyki. DJ Błażej to również świetny wodzirej. Jego wyczucie, otwartość i spontaniczność zapewnią znakomitą zabawę.

Wyjątkowe świetlne udekorowanie wnętrza podczas imprezy weselnej, urodzinowej, komunijnej, eventów czy bankietu to jeden z warunków, który pomoże wprowadzić gości w doskonały nastrój pełen chęci do szampańskiej zabawy. Niezwykła paleta barw zapewni także niesamowitą, a zarazem intymną atmosferę podczas uroczystej kolacji.

Wybór odpowiedniego miejsca na ważne życiowe wydarzenie pochłania dużo czasu. Wiemy że nie każde miejsce spełnia Wasze oczekiwania. Dekoracja światłem nie tylko odwróci uwagę od małych niedoskonałości wnętrza, ale przede wszystkim sprawi, że Wasi goście zostaną oczarowani niezwykle barwnym i efektownym show. Zaś po zakończonej, szalonej zabawie pozostaną niesamowite zdjęcia pełne nieprawdopodobnych kolorów w tle, które przyniosą wiele przyjemnych wspomnień podczas delektowania się lampką wina w trakcie wieczornych chwil spędzonych razem…

Profesjonalny sprzęt podejmie każde wyzwanie

Dj Błażej to profesjonalista w każdym calu. Dlatego też korzysta na imprezach tylko z najnowocześniejszego sprzętu uznanych światowych marek, których możliwości współgrają z jego umiejętnościami prowadzenia imprez. Każde wesele, impreza okolicznościowa jest niezapomnianym widowiskiem.

To nieodłączny element pracy dj-a, który w połączeniu z zaangażowaniem i talentem do tworzenia klimatycznych imprez indywidualnie skrojonych pod oczekiwania klientów, daje niezapomniany efekt organizowanemu wydarzeniu.

DJ Błażej korzysta z urządzeń LED, które charakteryzują się niskim poborem mocy oraz intensywną paletą barw. Oświetlenie na wesele, bankiet, event czy imprezę firmową sprawdzi się w salach bankietowych, namiotach, pałacach, hotelach lub otwartych przestrzeniach.

Zdjęcia zostały wykonane przez: www.5czwartych.com