Miałem przyjemność 5 czerwca gościć w programie “ŚWIAT” emitowanym na kanale TVN 24 BiS   Tematem  programu prowadzonego Rafała Wojdę było WESELE. Rozmawialiśmy między innymi o oprawie muzycznej wesela. Jako właściciel agencji Biurkowski Events podzieliłem się z widzami swoim doświadczeniem w pracy jako DJ, konferansjer, wodzirej. Poruszyliśmy temat pracy Dj-a, panujących trendów, przygotowania muzyki na wesele, sposobów prowadzenia przez Dj-a wodzireja wesela,  zmieniającej się tradycji oraz pracy z Młodą Parą. Zapoznałem widzów z panującą modą w tym również na połączenie Dj-a z muzyką “na żywo” prezentowaną przez nasz projekt Dj & Lady Sax. Współpraca dj-a z zespołem muzycznym może wnieść bardzo dużo. Dj z zespołem muzycznym wprowadza odpowiedni, odmienny nastrój podczas wesela.

Wśród zaproszonych gości byli również  Katarzyn Gajek – Wedding Planer,  Magdalena Socha – Włodarska – projektantka. Oto kilka zdań które padły z moich ust w trakcie dyskusji.

Muzyka na weselu

Odpowiednia muzyka na weselu to połowa sukcesu udanej imprezy. Dlatego tak ważne jest by przy organizacji wesela poświęcić więcej czasu i uwagi przy wyborze odpowiedniej oprawy muzycznej. Dj na wesele w Warszawie to standard. Większość młodych par decyduje się na tą formę ze względów estetycznych – chcą bawić się przy oryginalnych wykonaniach. Drugim powodem jest elastyczność i szeroki repertuar muzyczny. Dj na weselu potrafi w każdym momencie zmienić styl, gatunek tak by idealnie trafić w gusta zaproszonych gości. Chcąc zapewnić gościom wspaniałą zabawę postawmy na profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem. Poszukajmy referencji, posłuchajmy opinii innych i wreszcie spotkamy się z wybranym Dj-em. Idealnym rozwiązaniem jest kiedy Dj na wesele pełni  również rolę konferansjera lub wodzireja potrafiącego poprowadzić imprezę i rozbawić gości. Wodzirej na wesele to nie to samo co dj, który zapewnia tylko oprawę muzyczną.